alldeco.sk

Žlté kreslo Hippo – Karup Design

Tento výnimočný produkt Žlté kreslo Hippo - od výrobcu s dlhou históriou Karup Design je možné nakúpiť tu teraz práve za parádnu cenu. Iba teraz za 469 EUR.
EAN: 5713655142296
Rozkladacie kreslo Karup Design Hippo Grey

Popis produktu

Kreslo Hippo je vhodné do útulných interiérov alebo napríklad do študentských izieb. Kreslo drží pohromade pomocou suchých zipsov. Vďaka variabilnému prevedeniu z neho počas chvíle vytvoríte lôžko na prespanie s veľkosťou 90 x 200 cm.

O značke Karup Design:

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design sa sústredí na kvalitné bývanie a vytvorenie viacerých priestorov z mála.

Prvé, čo si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý dizajn. Či už sa zameriate na variabilné pohovky, alebo futón pre hostí. Všetky návrhy vznikajú v domovskej krajine tejto inovatívnej značky, v Dánsku. Výroba prebieha v Európe a výsledný produkt je spracovaný do posledného detailu. K vám domov sa dostane nábytok, ktorý bol vyrobený s láskou k remeslu a dizajnu.

Multifunkčný nábytok Karup Design sa vzhliadol hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, vychytané rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.