alldeco.sk

Vonná sviečka WoodWick Levanduľový kúpeľ, 20 hodín horenia

Exkluzívny tovar Vonná sviečka WoodWick Levanduľový od obľúbenej značky WoodWick ide získať v súčasnosti extra výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 17,40 EUR.
EAN: 5038581056517
Vonná sviečka WoodWick Levanduľový kúpeľ
Overiť dostupnosť »
Značka: WoodWick
17,40 EUR

Popis produktu

Zažite deň v kúpeľoch s relaxačnou vôňou z levandule a eukalyptu.

Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným vrchnákom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchaniu vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku.

Nová patentovaná inovácia 100% prírodného dreveného knôtu umožňuje rýchlejšie uvoľnenie vône a lepšie horenie. Unikátny drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň. Najelegantnejší a najčistejšie dizajn do klasických i moderných interiérov.

Sviečka značky Woodwick je ručne vyrobená v USA za použitia vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný. Vďaka prírodnému drevenému knôtu horia sviečky Woodwick bezproblémovo a majú jeden z najdlhších časov horenia.Táto neodolateľná sviečka značky Woodwick ponúka až 20 hodín skutočného potešenie z vône.