alldeco.sk

Sivá kúpeľňová predložka z organickej bavlny Södahl Melange, 50 x 90 cm

Veľa obľúbený produkt Sivá kúpeľňová predložka z organickej bavlny Södahl Melange, 50 od značky s dobrým menom Södahl organic jednoducho môžete nájsť teraz v ponuke za skvelú cenu! Aktuálne stojí u nás 44 EUR. EAN: 5722000153191
Sivá kúpeľňová predložka z organickej bavlny Södahl Melange
Overiť dostupnosť »
44 EUR 62,90 EUR Zľava -30%

Popis produktu

Doprajte si pohodlie prémiovej kúpeľňovej predložky Södahl Organic, ktorá do vašej kúpeľne prinesie nádych nadčasovej elegancie. Aj tu sa môžete tešiť na jedinečný minimalistický dizajn inšpirovaný obľúbeným škandinávskym štýlom.

Je vyrobená z vysokokvalitnej organickej bavlny, ktorá spĺňa vysoké ekologické a etické normy v súlade s medzinárodnou certifikáciou GOTS. Bola vypestovaná a spracovaná spôsobom šetrným k životnému prostrediu – bez použitia syntetických hnojív a chemických postupov.

Vďaka tomuto prírodnému materiálu je podložka výnimočne mäkká a príjemná na dotyk a pocit. Povrch je vysokoabsorpčný, čo ešte umocňuje výrazná povrchová štruktúra. Je tiež dlhotrvajúci a odolný, takže pri pravidelnom praní nestratí svoj tvar ani farbu.

Predložka slúži na zabránenie šírenia mokrých škvŕn na podlahe a na ochranu pred chladom. Jeho spodná strana má protišmykovú úpravu, takže zabráni vážnym nehodám a zraneniam.