alldeco.sk

Set záhradného nábytku z umelého ratanu Timpana Meloni

Veľa žiadaný výrobok Set záhradného nábytku z umelého od renomovaného dodávateľa Timpana je k dispozícii teraz v akcii. Ponuka už od 182 EUR.
Set záhradného nábytku z umelého ratanu Timpana Meloni

Popis produktu

Tešte sa na teplé letné večery sprevádzané studenými drinkami a grilovaním. Aby ste si ich užili naplno, zariaďte si záhradu či terasu poriadnym záhradným nábytkom.

Mäkké vystlané vankúše na sedenie vám umožnia pohodlný odpočinok tam, kde to máte najradšej. Na vašej záhrade.

Aj keď sa pobežíte schovať pred dažďom, vankúše na sedenie budú hrdo bojovať proti každej spadnutej kvapke. A my vieme, ako tento boj skončí. Vankúše na sedenie sú úplne vodoodolné, teda ich stačí ľahko zotrieť a po daždi môžete znovu spokojne odpočívať v objatí záhradného setu Melony.

Prečo si obľúbite nábytok z umelého ratanu?

odolnosť – nábytok z umelého ratanu je odolnejší proti nepriaznivým vplyvom počasia. Hravo si poradí s dažďom, páliacim slnkom aj mrazom.

vzhľad – umelý ratan prináša to najlepšie spojenie zo synteticky vyrobeného a prírodného ratanu. Je skoro na nerozoznanie od prírodného ratanu, ale na rozdiel od neho sa vyrába vo všetkých odtieňoch, na ktoré si len spomeniete. Môžete si tak vybrať farbu, ktorá sa presne hodí priamo na vašu záhradu

jednoduchá údržba – nábytok nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Bohato mu postačí občasné umytie špongiou namočenou vo vode s kvapkou saponátu.

recyklovateľnosť – ak vám nie je ľahostajná naša planéta, zvoľte si nábytok, ktorý sa dá zrecyklovať. Umelý ratan je toho žiarivým príkladom, je totiž 100% recyklovateľný.

nebledne a nestráca farbu – statočne odoláva slnečným lúčom, teda sa môžete tešiť z jeho krásnej farby každé leto ♥

ľahká manipulácia – Vďaka ľahučkej konštrukcii ho môžete kamkoľvek premiestniť, a to aj bez chlapskej pomoci.

vodoodolnosť – aj keď budú vonku padať fašírky, umelý ratan to len tak nerozhádže. Nevstrebe totiž žiadnu tekutinu. Pred dažďom je teda úplne v bezpečí.