alldeco.sk

Mätovozelená kovová detská posteľ Vipack New York, 90 × 200 cm

Výnimočný a žiadaný výrobok Mätovozelená kovová detská posteľ Vipack New York, značky Vipack k dispozícii v našej internetovej ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Výhodne za super cenu 369 EUR.
EAN: 5420070217163
Biela kovová detská posteľ Vipack New York
Overiť dostupnosť »
Značka: Vipack
369 EUR

Popis produktu

Väčšie deti ju budú milovať. Mätovozelená kovová posteľ je moderná, štýlová a ľahko sa udržiava. Miesto pre spánok je jedným z najdôležitejších a obzvlášť u detí je potrebné dbať na to, aby plnil svoju funkciu dokonale.

Súčasťou postele je rošt. Vhodná veľkosť matraca je 90 x 200 cm, je však potrebné dokúpiť presne taký, ktorý bude na mieru individuálnym potrebám. Na Bonami máme veľký výber matracov s možnosťou vrátenia do 45 dní po jeho vyskúšaní.

Povrch postele je upravený špeciálnou technikou aplikácie púdrového lakovania. Je aplikovaný za neprítomnosti kvapalného nosiča, farba teda nesteká a vrstva je rovnomerná. Takto upravený povrch je krásne hladký a je pevnejší aj odolnejší, ako bežný náter.

Belgická značka Vipack srší skvelými nápadmi na chytré riešenia priestoru a neustále svojich zákazníkov zásobuje inovatívnymi kusmi nábytku. Použité materiály zodpovedajú všetkým bezpečnostným normám Európskej únie a každý detail je precízne spracovaný.