alldeco.sk

Hnedý vonkajší gril na drevo Remundi Nero S, ø 62 cm

Veľmi žiadaný tovar Hnedý vonkajší gril na drevo Remundi Nero od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Remundi možno zohnať práve dnes za úplne najnižšiu cenu! Teraz za akčnú cenu 1 190 EUR.
EAN: 4260549660004
Hnedý vonkajší gril na drevo Remundi Nero S
Overiť dostupnosť »
Značka: Remundi
1 190 EUR

Popis produktu

Máte radšej, keď sa o chutné jedlo delíte s priateľmi na čerstvom vzduchu? Práve tu príde vhod kvalitný vonkajší gril, vďaka ktorému budú vaše letné stretnutia oveľa chutnejšie.

Spoľahlivým partnerom pre takéto chvíle je tento kúsok s nemeckým dizajnom a výrobou. Dizajnové ohniská Remundi sú jediné na trhu, ktoré majú vstavaný systém plynulej regulácie prívodu vzduchu, ktorý sa ľahko ovláda pomocou tlačidla umiestneného na vonkajšej strane ohniska. To pomáha účinne znížiť spotrebu paliva uzavretím prívodu vzduchu.

Slúži nielen ako gril, ale aj ako ohnisko a ohrievač. Základňa horiaceho ohňa je umiestnená pod úrovňou grilovacej dosky, ktorá sa takto zahrieva až na 300 °C. Vďaka špeciálnej geometrii nie je teplo na grilovacej doske rozložené rovnomerne, vznikajú teplotné zóny. To umožňuje súčasnú prípravu potravín vyžadujúcich rôzne teploty grilovania.
Možno kúriť drevom, drevenými briketami a dreveným uhlím.

Obsahuje:
– zásobník na drevo,
– závesný popolník,
– kontrolu návrhu,
– ochranu proti prievanu,
– grilovací rošt z nehrdzavejúcej ocele,
– oceľový grilovací plech.

Veľkosť grilovacej plochy: 2567 cm²
Priemer grilovacej plochy: ø 62 cm

Všetky komponenty tohto systému sú vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele triedy 1.4301.

Poznámka:
Gril má prírodnú špeciálnu korodovanú povrchovú úpravu, ktorá sa môže používaním na niektorých miestach opotrebovať. Rezavý vzhľad možno obnoviť trením alebo postriekaním roztokom vody a soli. Hrdza na všetkých častiach grilu je normálna a táto špeciálna povrchová úprava gril chráni. Vplyvom vlhkosti vzduchu sa môže na grilovacej doske objaviť hrdza, ktorú potom stačí len pretrieť rastlinným olejom a pripraviť na grilovanie.