alldeco.sk

Dvojlôžková posteľ z masívneho borovicového dreva SKANDICA Canopy Dark, 160 x 200 cm

Akčný a v zľave tovar Dvojlôžková posteľ z masívneho borovicového dreva SKANDICA Canopy s osvedčenou značkou Skandica môžete zaobstarať na našich stránkach lacno. Práve teraz za 1 390 EUR.
EAN: 5902273656845
Dvojlôžková posteľ z masívneho bukového dreva SKANDICA Canopy
Overiť dostupnosť »
Značka: Skandica
1 390 EUR

Popis produktu

Doprajte si kráľovský spánok. Ideálnou voľbou vám bude posteľ s nebesami z kolekcie Canopy od značky Skandic. Je z masívneho borovicového dreva, ktoré krásne vonia, miestnosť zateplí a zaručí pevnú oporu.

Matrac súčasťou nie je, ale vybrať si ten najpohodlnejší môžete z našej ponuky, v ktorej nájdete najrôznejšie veľkosti a typy matracov. Pri všetkých z nich navyše platí, že si ich môžete po dobu 45 dní od kúpenia riadne v pohodlí domova vyskúšať, a ak vám nebude vyhovovať, máte možnosť matrac vrátiť.

Ideálna výška matraca pre túto posteľ je 17 až 33 cm.

Konštrukcia postele je z masívneho borovicového dreva, ktoré je veľmi odolné a bez problému odoláva vode. Ak tak náhodou vaše steny v spálni trápia väčšie percento vlhkosti, ide o ideálny kus nábytku. Navyše je aj veľmi robustný, vydrží teda po desiatky rokov.

Starostlivosť je o tento kus nábytku veľmi jednoduchá, stačí pravidelne utierať a zbavovať povrch nečistôt a prachu. Pre zvýšenie trvanlivosti a odolnosti dreva môžete zvoliť rôzne spôsoby impregnácie a rôzne prípravky určené pre starostlivosť o masívne drevo.

O ZNAČKE:
Skandic je mladá, inovatívna nábytkárska značka, ktorá je sviežim vánkom na poli interiérového dizajnu. Zrodila sa z lásky k dizajnu a z fascinácie krásou spočívajúcou v jednoduchosti.

Inšpirácia:
Dizajnéri sa nechávajú inšpirovať surovou krásou prírody a škandinávskou kultúrou. Vzhliadajú tiež k minimalizmu a nápady získavajú cestovaním.
Rozhodli sa odmietnuť konvencie a vytvárajú kúsky, ktoré sú osobité a výnimočné.

Funkčnosť:
Nábytok, a ten najkrajší, musí byť predovšetkým funkčný a s ľahkosťou zapadnúť do vášho života. Na každom kúsku sa teda v štúdiu značky Skandic pracuje tiež s ohľadom na jeho praktickú stránku. Dizajnéri sa snažia nájsť to najmodernejšie riešenie pre každodenný život.