alldeco.sk

Zelená kameninová miska Kähler Design Ombria, ⌀ 15 cm

Veľa obľúbený výrobok Zelená kameninová miska Kähler Design od značky s dlhou tradíciou Kähler Design je možné kúpiť práve extra výhodne! Momentálne k dispozícii za 18 EUR.
EAN: 5703779160382
Biela kameninová miska Kähler Design Ombria
Overiť dostupnosť »
18 EUR 21,90 EUR Zľava -17%

Popis produktu

V kolekcii Ombria od dánskej značky Kähler Design nájdete svietniky, taniere, vázy, misky a hrnčeky. Jednoducho všetko potrebné, čo sa hodí nielen po praktickej stránke, ale čo je dôležité aj pre vytvorenie tej správnej atmosféry v interiéri. Sú vyrobené z kvalitnej kameniny v niekoľkých farebných prevedeniach.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.