alldeco.sk

Žehliaca doska Wenko Classic

Tento zľavnený kus Žehliaca doska Wenko Classic od kvalitnej značky Wenko jednoducho získate dnes za parádnu cenu! Aktuálne stojí u nás 78,90 EUR.
EAN: 4008838309346
Žehliaca doska Wenko Classic
Overiť dostupnosť »
Značka: Wenko
78,90 EUR

Popis produktu

Vo chvíľach, keď sa snažíte usporiadať svoje oblečenie, sa vám častokrát krúti hlava? Dajte svojim skriniam a šatníku poriadok raz a navždy s elegantnými pomocníkmi značky Wenko.

Praktický žehliaci stôl ponúka ideálnu žehliacu plochu s dĺžkou 120 cm a šírkou 38 cm, tým aj dostatok priestoru pre každodenné žehlenie. Ak sa stôl nepoužíva, možno ho sklopiť, aby sa ušetrilo miesto (150 x 38 x 7 cm).

Žehliacu dosku možno pomocou páky ľahko nastaviť na výšku medzi 73 a 95 cm a flexibilne sa tak prispôsobiť veľkosti tela.

Je vybavený paropriepustným poťahom v trendovom sivom vzore z robustnou bavlnenou tkaninou a mäkkou, extra silnou penovou vrstvou s priemerom 8 mm, ktorá umožňuje jemné žehlenie bez vrások.

Všetky bežné žehličky nájdu na železnej poličke atraktívne a bezpečné miesto (veľkosť police: 30 x 18 cm, priehlbina v polici: 15,5 x 13 cm).

Poznáte Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné doplnky do domácnosti, ktoré vám zjednodušia každodenný život. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním, alebo vyriešiť organizáciu v šatníku, kúpeľni a kuchyni, štýloví Wenko pomocníci budú vždy správnym riešením.