alldeco.sk

Sviečka s vôňou jedle WoodWick, doba horenia 55 hodín horenia

Tento exkluzívny tovar Sviečka s vôňou jedle WoodWick, doba od spoločnosti WoodWick jednoducho môžete nájsť v našej online ponuke vo výpredajové akciu. Výhodne teraz u nás za 30,90 EUR.
EAN: 5038581057903
Sviečka s vôňou jedle WoodWick
Overiť dostupnosť »
Značka: WoodWick
30,90 EUR

Popis produktu

Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla s mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchaniu vône. Počas horenia sviečky zas drevené viečko poslúži ako podstavec a ochrana povrchu nábytku. Elegantný a hrejivý dizajn do klasických i moderných interiérov.

Sviečka je ručne vyrobená v USA z vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný. Unikátny 100% prírodný drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň. Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky Woodwick bezproblémovo a majú jeden z najdlhších časov horenia. Doprajte si tú najvyberanejšie vôňu, ktorá ani postupom času nevyprchá!

Táto neodolateľná sviečka značky Woodwick ponúka až 60 hodín skutočného potešenia z vône.