alldeco.sk

Svetlomodré kreslo Milo Casa Attilio

Tento neodolateľný tovar Svetlomodré kreslo Milo Casa od obľúbenej značky so zárukou kvality Milo Casa jednoducho zoženiete zrovna extra výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 594 EUR.
EAN: 5903614555391
Béžové kreslo Milo Casa Attilio
Overiť dostupnosť »
Značka: Milo Casa
594 EUR 699 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Pre všetkých čitateľov a pôžitkárov, ktorí si vedia vychutnať čas pre seba je príjemné kreslo tým najobľúbenejším útočiskom. Priestor len pre vás, malé občerstvenie a mäkkú deku. Kto by odolal takému pohodliu?

Toto kreslo Milo Casa Attilio rozžiari interiér svojou atraktívnou textúrou a živými farbami. Jeho poťah sa vyznačuje silnou štruktúrou, ktorá má vysokú odolnosť proti oderu a nežmolkuje sa. Vydržia teda krásne a v perfektnej forme mnoho rokov.

Značka Milo Casa pochádza z Talianska a predstavuje vycibrenú kvalitu a pôsobivý elegantný dizajn. Celá výroba prebieha v Európe a zakladá sa na unikátnom know how, ktoré zahŕňa nielen výnimočnú čalúnickú prácu, ale aj uvedomelý prístup k životnému prostrediu. Tkaniny, ktoré táto značka používa sú podrobené náročným testom, aby zaručili špičkovú odolnosť, komfort aj atraktívny štýl.