alldeco.sk

Súprava na prípravu orieškového mlieka Lékué

Tento zľavnený tovar Súprava na prípravu orieškového od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Lékué pohodlne zoženiete ešte dnes za skvelú cenu. Ponuky od 34,90 EUR.
EAN: 8420460013099
Súprava na prípravu orieškového mlieka Lékué
Overiť dostupnosť »
Značka: Lékué
34,90 EUR

Popis produktu

Zdravú a v poslednej dobe veľmi populárnu alternatívu k živočíšnemu mlieku si môžete ľahko vyrobiť aj doma. Orieškové mlieko si ľahko pripravíte z hrnčeka obľúbených orechov, dvoch hrnčekov vody, štipky soli a hrozienok na osladenie. Rozmixovanú zmes vám potom pomôže doviesť do finálnej podoby táto šikovná sada na prípravu rastlinného mlieka.

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Lékué skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický – jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám.