alldeco.sk

Súprava detskej bavlnenej prikrývky s vankúšom BELLAMY Shining Star, 100 × 135 cm

Lacný produkt Súprava detskej bavlnenej prikrývky s od kvalitného výrobcu BELLAMY ľahko môžete nájsť v našej ponuke v zľave! Práve teraz za skvelú cenu 61,90 EUR. EAN: 7994396106701
Súprava detskej bavlnenej prikrývky s vankúšom BELLAMY Shining Star
Overiť dostupnosť »
Značka: BELLAMY
61,90 EUR 72,90 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Zababušte svoje ratolesti do periny ako z obláčikov. Využite detský set prikrývky s vankúšikom z príjemnej 100% bavlny. Vaše dieťa sa v tejto posteľnej bielizni ukolíše do nerušeného spánku samo a prežije tie najsladšie sny.

Perina s vankúšom majú silikónovou hypoalergénnu výplň a môžete ich prať v práčke pri 30 °C.

Všetky textilné doplnky značky BELLAMY majú certifikát Öko-Tex Standard 100. Tento certifikát preukazuje, že výrobky sú vyrobené iba zo zdravotne nezávadných materiálov a sú vhodné pre deti od 3 rokov.

O značke BELLAMY
Poľská značka BELLAMY vyrába detský nábytok a textilné doplnky so starostlivosťou a láskou už viac ako 30 rokov. V ich širokom sortimente nájdete ponuku od detských kolísok až po postele pre dospievajúce deti spoločne s jemnými obliečkami či hravými vankúšikmi.

Vytvorte deťom bezpečný svet, ktorý bude zároveň plný dizajnu a elegancie.

Poznámka:
• poťah nie je snímateľný
• výplň je vyrobená z hypoalergénneho silikónového vlákna s hustotou 200 g/m3

Tento certifikát preukazuje, že produkty sú vyrobené iba zo zdravotne nezávadných materiálov a sú vhodné aj pre deti mladšie ako 3 roky.