alldeco.sk

Set na prípravu palaciniek Lékué Pancakes

Akčný a v zľave tovar Set na prípravu palaciniek Lékué od značky s dobrým menom Lékué ľahko zoženiete práve extra so zľavou! Teraz získate od 37,90 EUR.
EAN: 8420460010531
Set na prípravu palaciniek Lékué Pancakes
Overiť dostupnosť »
Značka: Lékué
37,90 EUR

Popis produktu

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Kým šejker s dvomi vnútornými guličkami sa postará o dokonale hladké cesto, obracačku využijete pri následnom smažení.

Parametre:
Šejker na cesto – objem 500 ml, priemer 8,8 cm, výška 21,4 cm,
obracačka – 30,9 x 8,1 x 3,1 cm.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Lékué skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický – jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám.