alldeco.sk

Oranžovo-fialový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Lhasa Orange & Violet, 120 x 180 cm

Vysoko kvalitný produkt Oranžovo-fialový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného od kvalitnej spoločnosti Fab Hab možno nájsť zde teraz naozaj výhodne! Ponuka od 76,90 EUR. EAN: 654367294727
Oranžovo-fialový obojstranný vonkajší koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Lhasa Orange & Violet
Overiť dostupnosť »
Značka: Fab Hab
76,90 EUR 90,90 EUR Zľava -15%

Popis produktu

Hľadáte dizajnový koberec, ktorý toho veľa vydrží, využijete ho vonku a svojím dizajnom si vás úplne získa? To ste tu správne. Tento krásavec od značky Fab Hab je veľmi pevne tkaný z recyklovaných plastových slamiek. Aj keď ide o silný a odolný kúsok, pod nohami pôsobí príjemne a pohodlne. Využiť ho môžete samozrejme aj v interiéri, starostlivosť o koberec je veľmi jednoduchá. Škvrny stačí zotrieť handričkou či umyť vodou.

Súčasťou balenia je i jutová taška s ramenným popruhom, vďaka ktorej môžete koberec s ľahkosťou preniesť na piknik či na pláž.

Koberec je obojstranný, takže ho môžete podľa obracať a každý deň sa prejsť po iných vzoroch.

Vďaka certifikátu Goodweave Certified máte istotu, že výrobky tejto značky boli vyrobené za férových podmienok, výhradne dospelými.

Upozornenie: Skutočné farby a rozmery sa môžu mierne líšiť v dôsledku výrobného procesu. Každý kus je totiž tvorený ručne a tak ide o skutočný originál.