alldeco.sk

Ľadovomodrá kameninová misa Mason Cash Mixing, ⌀ 26 cm

Veľa žiadaný tovar Ľadovomodrá kameninová misa Mason od výrobcu so skvelou povesťou Mason Cash ľahko môžete nájsť na našich stránkach teraz za úplne najnižšiu cenu. V súčasnosti v predaji od 41,90 EUR.
EAN: 5010853244280
Ľadovomodrá kameninová misa Mason Cash Mixing

Popis produktu

Uľahčite si pečenie s kameninovou misou Mason Cash Mixing. Použitá kamenina je dostatočne ťažká, takže misa sa pri miešaní cesta ani nehne. Sedí pevne na doske. Zároveň sa s ňou dá jednoducho manipulovať a dobre sa drží.

Prehĺbte svoju lásku k pečeniu s nádhernými misami, ktoré verne slúžia pekárom, cukrárom aj kuchárom už viac ako 200 rokov.

Prečo zvoliť riad z kameniny?
⦁ Je odolný voči vysokým teplotám .
⦁ Má teflón .
Skvele drží teplo aj po vytiahnutí z rúry.
⦁ S pokojom ho môžete dať do rúry, mikrovlnky, umývačky i mrazničky.

Značka, ktorá je tu pre vás viac ako 200 rokov :
Mason Cash je dnes už legendárny značkou riadu, ktorá sa zrodila pred viac ako 200 rokmi v Anglicku. Berie si to najlepšie z tradičných viktoriánskych kuchýň a za celú dobu svojej existencie mení svoje výrobky len minimálne. Jednej veci sa ale drží stále – kvalitné kameniny , z ktorých vyrába ikonické misy. Aj preto je voľbou mnohých kuchárov po celom svete .

Pozvite aj do svojej kuchyne nádherných kuchynských pomocníkov Mason Cash , s ktorými pôjde pečenie a príprava jedál pekne od ruky.