alldeco.sk

Krémová keramická obdĺžniková zapekacia misa Emile Henry Ultime, 30 × 19 cm

Lacný výrobok Krémová keramická obdĺžniková zapekacia misa Emile Henry Ultime, 30 × 19 od obľúbenej značky Emile Henry jednoducho môžete získať v našej online ponuke extra výhodne! Vo skvelej akcii za 27 EUR.
EAN: 3289310296502
Krémová keramická obdĺžniková zapekacia misa Emile Henry Ultime
Overiť dostupnosť »
Značka: Emile Henry
27 EUR 38,90 EUR Zľava -30%

Popis produktu

Milujete zapečené cestoviny alebo vaše srdce plesá nad francúzskymi zemiakmi? Ste skutočný gurmán a nemôžete sa nabažiť lasagní? Tak či onak, s pekáčom Emile Henry bude každé vaše kulinárske úsilie skvostom.

Vďaka ručnej výrobe je navyše každý kus skutočným originálom. Bez problémov zvládne teploty od -20 °C do +270 °C.

O značke:

Francúzska rodinná spoločnosť Emile Henry je známym menom medzi tými, ktorí si zamilovali umenie pečenia a varenia. Ich vysokokvalitný ručne vyrábaný keramický riad dáva klasickým obedom novú tvár. Výnimočný vzhľad, vďaka ktorému je nielen pečenie, ale aj samotné servírovanie v miskách a formách gurmánskym zážitkom a ktorý prináša už od roku 1848.

Vďaka špeciálnej technológii je keramika odolná voči nárazom a poškriabaniu, takže môžete ľahko rezať a používať ostré nástroje. Všetky drahokamy Emile Henry sú vhodné aj do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a dokonca aj do mrazničky.

Recept na najlepší koláč má každý iný, ale pokiaľ ide o najlepší riad na pečenie, Emile Henry vyhráva u všetkých odborníkov.