alldeco.sk

Detská posteľ z borovicového dreva Adeko BOX 8, 90 × 200 cm

Tento najpredávanejší výrobok Detská posteľ z borovicového dreva Adeko od výrobcu so zárukou kvality Adeko ľahko môžete zaobstarať tady teraz za skvelú cenu. Akčná cena 229 EUR.
EAN: 5903641307444
Detská posteľ z borovicového dreva Adeko BOX 8
Overiť dostupnosť »
Značka: Adeko
229 EUR

Popis produktu

Ekologická. Bezpečná. Krásna. Vyrobená s láskou k deťom ♥

Postieľka Mila BOX je stelesnením poctivého nábytku. Značka Adeko totiž dobre vie, že posteľ je v detskej izbe tou najdôležitejšou vecou na svete.

Základ postieľok tvorí masívne borovicové drevo v ekologickej úprave. Keďže značka ponechala povrch v jeho pôvodnej farebnej podobe, krásne splynie s akýmkoľvek typom izbičky.

Zamilujte sa do postieľok značky Adeko
Dizajnéri nábytkovej značky idú s dobou, ale najmä myslia na bezpečia našich najmenších.

Konštrukcia postieľok je z certifikovaného borovicového dreva. Adeko používa lepené drevo bez hrčiek, ktoré je pri nižšej hrúbke pevnejšie a nepodlieha krúteniu, ani praskaniu dreva.

Drevo borovice zostáva vo svojej prirodzenej podobe až do detských izbičiek. Nie je natreté žiadnymi chemickými nátermi ani moridlami a tak je úplne bezpečné pre naše malé poklady.

Všetky krivky a hrany sú starostlivo zaoblené. Nehrozia tak nešťastné úrazy.

Súčasťou postieľky je aj lamelový rošt.

Zaobstarajte deťom k posteli aj kvalitný matrac ♥. Odporúčaná výška matraca je 8-12 cm. Na Bonami máme veľký výber a možnosť vrátenia do 90 dní aj po jeho vyskúšaní.