alldeco.sk

Červený citrusový odšťavovač SMEG 50’s Retro Style

Veľa obľúbený produkt Červený citrusový odšťavovač SMEG od známeho dodávateľa SMEG je možné zaobstarať v našej ponuke za úžasnú cenu. V súčasnosti za cenu 185 EUR. EAN: 8017709234195
Červený citrusový odšťavovač SMEG 50's Retro Style
Overiť dostupnosť »
Značka: SMEG
185 EUR

Popis produktu

Preneste sa s nami späť v čase a vybavte svoju kuchyňu ikonickými spotrebičmi značky SMEG

Tento praktický a dizajnový odšťavovač prichádza v typických farbách 50. rokov. Okrem perfektne spracovaného spotrebiča iste oceníte aj retro dizajn a praktické funkcie:
– nože a sitko zaisťujú kompletné lisovanie malých i veľkých plodov
– ochranný krúžok zabraňujúci odkvapkávaniu
– odšťavovacia misa odolná voči nárazu
– protišmykové nožičky

Elektrický odšťavovač disponuje ľahko rozoberateľným antikoro lisom, odnímateľným sitkom (tiež antikoro) i BPA free nádobou z Tritanu. Praktické veko bráni zaprášeniu, ak prístroj práve nepoužívate. Výtoková hubica z antikoro ocele je nastaviteľná jedným dotykom a je chránená proti odkvapkávaniu. Všetky časti sú vhodné do umývačky a vnútorná stena sa ľahko udržuje vďaka pochromovanému povrchu. Základňa má protišmykovú ochranu.

Prístroj začne pracovať ľahkým tlakom na lis a automatický Start/Stop systém je jednoduchý na používanie. Umožňuje vylisovať šťavu z citrusov rôznych druhov i veľkostí.

Retro kolekcia malých spotrebičov od dnes už ikonickej značky SMEG evokuje hravé 50. roky. Kombináciou moderných technológií, estetiky, funkcie a štýlu vznikli praktické kúsky, ktoré v kuchyni s radosťou využijete a zároveň v nej navodia retro atmosféru.

Od hravých farieb inšpirovaných érou Pop Artu cez zaoblené retro línie až po moderné poňatie a technológie sa návrhári SMEG prepracovali k niečomu, čo spája ich vášeň pre inovácie a predstavuje spotrebiče ako niečo, čo sa nemusíte báť vystaviť na obdiv.

Počas rokov sa zo spotrebičov SMEG v retro kolekcii stali ikony mnohých kuchýň a napriek tomu do každej vnesú originálnosť a individualitu. Z retro radu SMEG si môžete vybrať varnú kanvicu, sendvičovač, kuchynského robota či tyčový mixér. Či nakombinujete farby do pestrofarebnej palety, alebo všetko zladíte dohromady, je už len na vás ♥