alldeco.sk

Bonami hrnček z limitovanej edície Pura Vida od Petruccya, 260 ml

Tento akčný a v zľave produkt Bonami hrnček z limitovanej edície Pura Vida od od spoločnosti s úžasnou reputáciou Bonami jednoducho môžete získať tady teraz v akcii! Lacno za cenu 9,49 EUR.
Bonami hrnček z limitovanej edície Pura Vida od Petruccya
Overiť dostupnosť »
Značka: Bonami
9,49 EUR

Popis produktu

Čo je to domov? Rodina, pokoj a miesto, kde ste sami pre seba. Jedným zo symbolov domova sa môže stať hrnček, s ktorým strávite popoludňajšie chvíle pri káve na balkóne či terase, alebo ktorý sa stane očakávaným spoločníkom pri výdatných rodinných raňajkách.

Keď prišlo na otázku, ako taký hrnček vlastne urobiť, hneď nás napadlo – českí ilustrátori! A v tej chvíli bolo jasné, že Petruccya a jej rozprávkové ilustrácie sú to, čo je pre náš hrnček ako šité na mieru.

A prečo Pura Vida?

„Tretinu môjho života som prežila na Kostarike, kde sa slovné spojenie Pura Vida používa niekoľkokrát za deň. Pura Vida je odpoveď na všetko. Môže to znamenať pozdrav, poďakovanie, súhlas, vyjadrenie radosti. Je to jednoducho oznámenie o tom, že všetko je v pohode a že život je krátky a treba ho prežiť, „hovorí sama Petruccya.

Nezabudnite , že sa jedná o limitovanú edíciu , ktorá sa chváli novými tvarmi. Rozšírte si teda zbierku obľúbených hrnčekov predtým, než budú preč ♥